«Аудит Плюс» — Аудиторские, бухгалтерские, юридические услуги для корпоративного, среднего, малого бизнеса

телефон: 8 (0652) 57-04-79
e-mail:

Юридичний супровід від АО «Матвіїв і Партнери»

Сьогодення, встановлює кожному члену нашого суспільства деякі рамки. В нормальному суспільстві такі рамки мають вигляд нормативної законодавчої бази. Дуже добре, коли їх ніхто не обминає і всі правові відносини між людьми залишаються нормальними і етичними. Але, на жаль в житті майже кожної людини, можуть виникати деякі складності або суперечки з діючим законодавством країни. Для вирішення цих суперечок і різноманітних юридичних питань, існує компанія з багатим досвідом у сфері вирішення таких питань.

Адвокатське об’єднання АО “Матвіїв і Партнери”, вже на протязі багатьох років супроводжує діяльність величезних компаній, пов’язаних з різними видами діяльності. Юридичний супровід надається великим транспортним підприємствам, засобам масової інформації, іноземним компаніям, а також приватним особам. Це тільки основний перелік галузей, які опрацьовують досвідчені юристи з багатолітнім досвідом вирішення важких та нестандартних справ.

Різні суб’єкти господарювання, а також окремі громадяни, мають змогу звернутися за послугами юристів навіть на сайті компанії.

АО “Матвіїв і Партнери” супроводжує і представляє інтереси клієнтів у всіх судах держави, включаючи Верховний суд.

Комплексний підхід і оперативність надається кожному клієнту, котрий звернувся до компанії. Також, цінова політика за виконання юридичних послуг є дуже гнучкою, в порівнянні з іншими юридичними об’єднаннями.

Сьогодні - це юридична фірма львів та Київ.
Треба зазначити, що звертання за наданням юридичних послуг не завжди відбувається в момент появлення проблеми або запитання правового характеру. Наприклад, деякі підприємці ще на початку формування власної компанії притягують до спільної роботи юристів. Такий досвід є і в цій немаловідомій компанії. Це дає змогу, зекономити деяку частину коштів, а також багато часу.

Юридичне об’єднання АО “Матвіїв і Партнери” надає консультацію та послуги не тільки підприємцям, а й пересічним громадянам.

Багато питань вирішують спеціалісти в правовій сфері, не тільки тому що мають багатий досвід, а й тому, що постійно слідкують за оновленням законотворчих процесів.
Наприклад, нещодавно відбулися зміни що до законодавства про спадщину. Значна кількість пересічних громадян постійно стикаються з цим питанням. Дуже добре, що дана компанія зможе дати раду в цьому та інших не менш важливих справах.